O Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii


"Zwolnieni z Teorii" to pierwsza praktyczna olimpiada, w której uczniowie mają za zadanie zrealizowanie własnego projektu społecznego, czyli lokalnej inicjatywy zmieniającej otoczenie na lepsze.

Powstała w 2014 roku, by dać każdemu młodemu człowiekowi możliwość tworzenia własnych projektów społecznych i nabywania kompetencji przyszłości, takich jak: zarządzanie projektami współpraca, komunikacja czy przywództwo.
Stworzyliśmy platformę, która jest przewodnikiem przez wszystkie etapy organizowania projektu. Dzięki temu każdy może skutecznie zrealizować własny projekt społeczny i zdobyć cenne na rynku pracy praktyczne kompetencje. Dodatkowo uczestnicy odbierają za swoje projekty międzynarodowe certyfikaty - tworzone m.in. z Google, Coca-Cola i Project Management Institute R.E.P.
Wydawca Rankingu
Patronat
Partner Merytoryczny
Nagrody

Zobacz film, jak to działa

Chcesz też wspierać swoich uczniów w zdobywaniu
kompetencji przyszłości?

Zaproś ambasadora
na lekcję

Zachęcimy Twoich uczniów do działania.
Jeżeli chcesz zachęcić swoich uczniów do realizacji ich własnych projektów społecznych, zaproś do szkoły ambasadora Zwolnionych z Teorii.
Rówieśnik, który zrealizował już swój własny projekt społeczny, przedstawi krótko zasady udziału w olimpiadzie. Nasza trasa promocyjna w szkołach średnich odbywa się we wrześniu.
Zobacz, jak wygląda przykładowa mowa i zaproś do siebie ambasadora.
Wyślij zgłoszenie

Weź udział w treningu Metoda
Prawdziwych Projektów

Zainspiruj swoich uczniów do działania.
Jeżeli chcesz wspierać uczniów w realizacji ich własnych projektów społecznych, zapraszamy Cię na bezpłatny trening z Metody Prawdziwych Projektów dla nauczycieli szkół średnich. Trening ma charakter bardzo praktyczny. Nauczyciele sami wezmą udział w lekcjach, które potem będą mogli przeprowadzić razem z uczniami. Trening jest kierowany do nauczycieli w liceach i technikach, którzy szukają innowacyjnych, ale sprawdzonych pomysłów na lekcje. Zgłoś się poniższy formularz, a my poinformujemy Cię o najbliższym terminie.
Wyślij zgłoszenie
Wyślij zgłoszenie

Weź udział w Gali


20. czerwca w Warszawie Minister Edukacji Narodowej wręczy nagrody dla najlepszych szkół


Otrzymaj bezpłatne zaproszeniezgłoszenia tylko do 13. czerwca


Patron Medialny
Partnerzy
Patroni Honorowi